Ücretsiz Deneme Sürümü Olan En İyi 5 VPN
Ücretsiz Deneme Sürümü Olan En İyi 5 VPN
VPN kullanmayı düşünüyor ancak abone olmaktan emin değil misiniz? İşte ücretsiz deneme garantileri ve teklifleri olan beş büyük VPN.

İnternet bağlantınızı bir VPN ile şifrelemek mantıklı bir seçenek gibi görünse de bundan her zaman emin olamayabilirsiniz. Sonuçta aylık veya yıllık bir ödeme yapmanız gerekecek.

Ödemeden önce ücretsiz bir deneme sürümüne sahip bir VPN olsaydı harika olmaz mıydı?

Ücretsiz deneme sunan birkaç sanal özel ağ sağlayıcısı var. Aşağıdaki ücretsiz VPN denemelerini kontrol edin, kaydolun ve şifreli, özel taramanın keyfini çıkarın.

VPN'ler Ücretsiz Deneme Sunar Mı?

Genel olarak VPN'ler ücretsiz deneme sunma eğiliminde değildir. Görünüşe göre bunu kendilerine saklıyorlar. Bununla birlikte, ücretsiz denemelerin çevrimiçi olarak bulunmasının bir nedeni vardır. VPN sağlayıcıları, genellikle basılı dergiler için reklam literatüründe ve ücretsiz olarak ücretsiz bir denemenin cazibesini kullanır.

Biz de ücretsiz denemeler sunan en iyi VPN'leri derledik. Bu liste ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost VPN ve ProtonVPN gibi büyük isimleri içerir. Bunların hepsi güvenilir, saygın VPN sağlayıcılarıdır. Bu nedenle uzun vadeli bir abonelik arıyorsanız, denemeleri dikkate alınmaya değer.

Ne yaparsanız yapın, kötü VPN'lerden uzak durduğunuzdan emin olun.

1. ExpressVPN'in 30 Günlük Ücretsiz Para İadeli Deneme Sürümünü Deneyin

1. ExpressVPN'in 30 Günlük Ücretsiz Para İadeli Deneme Sürümünü Deneyin

Çoğu VPN, memnun kalmazsanız para iade anlaşması konseptine dayalı ücretsiz bir deneme sunar. 

Bu tür deneme sürümü sunan hizmetlerin bir örneği ExpressVPN'dir. Kaydolduktan sonra 30 gün içinde memnun kalmazsanız paranızı %100 geri alabilirsiniz.

ExpressVPN, 94 ülkede 160 lokasyonda 3.000'den fazla sunucu sunar. ExpressVPN, sınırsız bant genişliğine, hemen hemen her cihaz için uygulamalara, en yüksek kalitede şifrelemeye sahiptir. ExpressVPN ile Netflix izleyebilir ve torrentleri indirebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için ExpressVPN incelememize bakın.

2. NordVPN ile Risksiz 30 Günlük Deneme Alın

2. NordVPN ile Risksiz 30 Günlük Deneme Alın

NordVPN de 30 günlük bir deneme süresi sunuyor. Böylece özelliklerinin risksiz bir örneğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dünya çapında neredeyse 6.000 sunucuya ve altı eşzamanlı bağlantıya sahip olan NordVPN'in açık bir kayıt tutmama politikası vardır. Ayrıca, verilerinizi iki kez şifreleyen gelişmiş bir güvenlik özelliği olan "Double VPN" adını verdiği özelliği de içerir. Muhalifleri ve gazetecileri hedefleyen bu özellik, gerektiğinde etkinleştirilebilen isteğe bağlı bir özelliktir.

Hızlı ve video akışı ve P2P video paylaşımı için ideal olan NordVPN, aklınıza gelebilecek hemen her cihaz için uygulamalara sahiptir. NordVPN 30 günlük denemeden yararlanın ve neler sunabileceklerini görün.

3. CyberGhost Ücretsiz VPN Deneme Sürümünü Deneyin

3. CyberGhost Ücretsiz VPN Deneme Sürümünü Deneyin

Diğer VPN sağlayıcılarının aksine, CyberGhost gerçek bir ücretsiz deneme sunar. Kredi kartı gerektirmeyen ücretsiz bir VPN denemesi arıyorsanız, idealdir.

Sınırlı olsa da, CyberGhost deneme sürümünü bir gün boyunca ücretsiz kullanabilir ve akış ve Torrent için VPN sunucularına erişebilirsiniz.

CyberGhost, sunucularını amaca göre böler. Dolayısıyla bazıları Netflix izlemek için optimize edilmiştir. CyberGhost, Torrent için daha uygun sunuculara sahipken, genel kullanım sunucuları standart şifreli ve tarama içindir.

6.100'den fazla sunucu, çoğu platform için uygulama ve yedi cihazda eşzamanlı bağlantı ile CyberGhost harika bir VPN'dir. Bir aboneliğe başlamadan önce CyberGhost'un VPN deneme sürümünü deneyin.

4. ProtonVPN'in 30 Günlük Para İade Deneme Seçeneği

4. ProtonVPN'in 30 Günlük Para İade Deneme Seçeneği

Bir VPN hizmetine kaydolma konusunda emin değil misiniz? ProtonVPN, çevrimiçi şifrelemenin tadına varmanız için iki seçeneğe sahiptir.

Birincisi, ProtonVPN'in sınırlı tek cihazlı seçeneğidir. Bu size, tek bir cihazda orta hızda ve üç sunucu seçeneğiyle bir VPN deneme şansı verir.

Daha fazlasını mı istiyorsunuz? ProtonVPN ayrıca size 30 günlük para iadeli deneme süresi sunar. Bu size herhangi bir uzun vadeli taahhütte bulunmadan tam ProtonVPN deneyimini deneme şansı verir.

Bununla birlikte Basic, Plus ve Visionary paketler seçeneği vardır. Bunların tümü, farklı fiyat noktalarında Proton'un gizlilik hükümleri hakkında daha geniş bir anlayış sağlar (ayrıca şifreli e-posta sunarlar).

Daha fazlasını öğrenmek için ProtonVPN'i ziyaret edin ve ücretsiz seçeneklerine kaydolun veya 30 günlük para iadeli aboneliği deneyin.

5. Surfshark'ı 30 Günlük Deneme Sürümüyle Ücretsiz Deneyin

5. Surfshark'ı 30 Günlük Deneme Sürümüyle Ücretsiz Deneyin

Dikkate almanız gereken başka bir VPN de Surfshark.

Surfshark, sınırsız bağlantıyla aklınıza gelebilecek hemen hemen her cihaz için uygulamalar sunar. Torrent kullanımına, siteleri beyaz listeye almaya (bankacılık sitelerine ve uygulamalarına erişmek için idealdir) izin verir, ancak video yayın siteleri için ideal değildir.

Avantajları olduğu için Surfshark incelemeye değer. Daha detaylı inceleme için tıklayın.